STTH2002CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002CG Image
A kép lehet reprezentáció. Lásd a termékadatok specifikációit.
Termék áttekintés
Cikkszám: STTH2002CG
Gyártó / Márka: STMicroelectronics
Termékleírás DIODE ARRAY GP 200V 15A D2PAK
Adatlapokat: STTH2002CG.pdf
RoHs állapota Vezeték nélküli / RoHS-megfelelő
Készletek állapota 57513 pcs stock
Innen szállítva Hong Kong
Szállítási út DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 57513 pcs
referencia ár (amerikai dollárban)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
Ajánlat kérése
  • Mennyiség:
Kérjük, adja meg a célárat, ha a megjelenített mennyiségek nagyobbak.
  • Cikkszám
  • Cégnév
  • Kapcsolattartó neve
  • Email
  • Üzenet
Az STTH2002CG specifikációi
Cikkszám STTH2002CG Gyártó STMicroelectronics
Leírás DIODE ARRAY GP 200V 15A D2PAK Ólommentes állapot / RoHS állapot Vezeték nélküli / RoHS-megfelelő
elérhető mennyiség 57513 pcs Adatlap STTH2002CG.pdf
Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha 1.1V @ 10A Feszültség - DC Fordított (Vr) (Max) 200V
Szállító eszközcsomag D2PAK Sebesség Fast Recovery = 200mA (Io)
Sorozat - Hátralévő helyreállítási idő (trr) 27ns
Csomagolás Tube Csomagolás / tok TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Más nevek 497-3546-5 Működési hőmérséklet - csatlakozás 175°C (Max)
Szerelési típus Surface Mount Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant Diódatípus Standard
Dióda konfiguráció 1 Pair Common Cathode Részletes leírás Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr 10µA @ 200V Aktuális - Átlagosan korrigált (Io) (diódánként) 15A