SCDAS15FF
SemtechSemtech
Semtech
A kép lehet reprezentáció. Lásd a termékadatok specifikációit.
Termék áttekintés
Cikkszám: SCDAS15FF
Gyártó / Márka: Semtech
Termékleírás RECT ASSY DBLER 150V 21.25A SFST
Adatlapokat: SCDAS15FF.pdf
RoHs állapota Az ólom / RoHS nem megfelelő
Készletek állapota 152 pcs stock
Innen szállítva Hong Kong
Szállítási út DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 152 pcs
referencia ár (amerikai dollárban)
10 pcs
Ajánlat kérése
  • Mennyiség:
Kérjük, adja meg a célárat, ha a megjelenített mennyiségek nagyobbak.
  • Cikkszám
  • Cégnév
  • Kapcsolattartó neve
  • Email
  • Üzenet
Az SCDAS15FF specifikációi
Cikkszám SCDAS15FF Gyártó Semtech
Leírás RECT ASSY DBLER 150V 21.25A SFST Ólommentes állapot / RoHS állapot Az ólom / RoHS nem megfelelő
elérhető mennyiség 152 pcs Adatlap SCDAS15FF.pdf
Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha 970mV @ 30A Feszültség - DC Fordított (Vr) (Max) 150V
Szállító eszközcsomag - Sebesség Fast Recovery = 200mA (Io)
Sorozat - Hátralévő helyreállítási idő (trr) 30ns
Csomagolás Bulk Csomagolás / tok Module
Működési hőmérséklet - csatlakozás -55°C ~ 150°C Szerelési típus Through Hole
Diódatípus - Dióda konfiguráció -
Részletes leírás Diode Array 150V 21.25A Through Hole Module Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr 60µA @ 150V
Aktuális - Átlagosan korrigált (Io) (diódánként) 21.25A
szállítmány
★ INGYENES SZÁLLÍTÁS VIA DHL / FEDEX / UPS IFOUNT OVER 1000 dollár felett.
FedexDHLUPSTNT
AZ ÉRTÉKESÍTÉSI GARANCIA után
Kapcsolódó címkék
Kapcsolódó termékek
SCDA10FF
SCDA10FF
Gyártók: Semtech
Leírás: ASSY DBLER RECT 100V 2.25A SFST
Raktáron: 1391 pcs
Letöltés: SCDA10FF.pdf
RFQ
SCDA1F
SCDA1F
Gyártók: Semtech
Leírás: ASSY DBLER RECT 100V 1.5A FAST
Raktáron: 1598 pcs
Letöltés: SCDA1F.pdf
RFQ
SCDQ5542P
SCDQ5542P
Gyártók: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Leírás: INTELLIGENT DISP 4CHAR 5X5 HER
Letöltés: SCDQ5542P.pdf
SCDAR4
SCDAR4
Leírás: ASSY DBLER 400V 22.5A STD REC
Raktáron: 490 pcs
Letöltés: SCDAR4.pdf
SCDA4F
SCDA4F
Leírás: ASSY DBLER RECT 400V 1.5A FAST
Letöltés: SCDA4F.pdf
SCDA4
SCDA4
Letöltés: SCDA4.pdf
SCDAS4F
SCDAS4F
Leírás: RECT ASSY DBLER 400V 20A FAST
Raktáron: 135 pcs
Letöltés: SCDAS4F.pdf
SCDQ5541Q
SCDQ5541Q
Leírás: DISPLAY 4CHAR .134" 5X5 YLW QSIP
Letöltés: SCDQ5541Q.pdf
SCDA6
SCDA6
Leírás: ASSY DBLER 600V 2.5A STD REC
Letöltés: SCDA6.pdf
SCDAS6
SCDAS6
Leírás: REC ASSY DBLER 600V 21.25A STD
Raktáron: 140 pcs
Letöltés: SCDAS6.pdf
Leírás: DISPLAY 4CHAR .134" 5X5 YLW SIP
Letöltés: SCDQ5541P.pdf
SCDAS2
SCDAS2
Leírás: REC ASSY DBLER 200V 21.25A STD
Raktáron: 127 pcs
Letöltés: SCDAS2.pdf
Ipari hírek
Rohm 10 autóipari SiC-mecsetet ad hozzá
„Az SCT3xxxxxHR sorozat bevezetése lehetővé teszi a Rohm számára, hogy az iparág legnagyobb A...
BE hozzáadja a SiC MOSFET-eket
Az ON Semiconductor két SiC MOSFET-et vezetett be az EV-k, a napenergia és az UPS alkalmazások sz...
APEC: A TI oldalirányban úgy gondolja, hogy 15 mW-os készenléti állapotú ac-dc-chipet készít