RNCF0805BTC412R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
Stackpole Electronics Inc.
A kép lehet reprezentáció. Lásd a termékadatok specifikációit.
Termék áttekintés
Cikkszám: RNCF0805BTC412R
Gyártó / Márka: Stackpole Electronics, Inc.
Termékleírás RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 0805
Adatlapokat: RNCF0805BTC412R.pdf
RoHs állapota Vezeték nélküli / RoHS-megfelelő
Készletek állapota 1452561 pcs stock
Innen szállítva Hong Kong
Szállítási út DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 1452561 pcs
referencia ár (amerikai dollárban)
5000 pcs
Ajánlat kérése
  • Mennyiség:
Kérjük, adja meg a célárat, ha a megjelenített mennyiségek nagyobbak.
  • Cikkszám
  • Cégnév
  • Kapcsolattartó neve
  • Email
  • Üzenet
Az RNCF0805BTC412R specifikációi
Cikkszám RNCF0805BTC412R Gyártó Stackpole Electronics Inc.
Leírás RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 0805 Ólommentes állapot / RoHS állapot Vezeték nélküli / RoHS-megfelelő
elérhető mennyiség 1452561 pcs Adatlap RNCF0805BTC412R.pdf
Feszültségosztály - AC - Feszültség - munka 0.125W, 1/8W
Feszültségelosztás 0805 Vastagság (Max) ±50ppm/°C
Méret / dimenzió 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sorozat RNCF
RoHS állapot Tape & Reel (TR) Polarizáció 0805 (2012 Metric)
Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
Gyártási szám RNCF0805BTC412R Magasság - Ülés (Max) 0.026" (0.65mm)
Jellemzők Automotive AEC-Q200 FIFO féle 2
Bővített leírás 412 Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia) ±0.1%
Leírás RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 0805 Bevonat, ház típus Thin Film